O Firmie

 
 

Matką chrzestną Spółki e-Recovery jest Kancelaria Prawno Windykacyjna „In Gremio” Sp. z o.o. która działa w branży windykacyjnej od 14 lat. Kancelaria przez wszystkie lata obsługuje Klientów w sposób tradycyjny. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom Klientów dostrzegliśmy na rynku potrzebę usług windykacyjnych on-line oraz zapotrzebowanie na nowoczesne technologie. Tak zrodził się pomysł stworzenia innowacyjnego produktu na skalę krajową.

Cały zespół z zapałem podszedł do tematu angażując swój czas oraz wieloletnie doświadczenie. I tak po długich miesiącach intensywnej pracy powstało windykacyjne dziecko – platforma do samodzielnego przeprowadzenia procesu windykacji e-Recovery. Dzięki niej pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze od dłużnika szybko, skutecznie, bez wychodzenia z biura czy domu. Zaprojektowana przez nas aplikacja jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Posiada do wyboru wiele narzędzi które możesz wykorzystać w zależności od swoich potrzeb, rodzaju zaległości czy dłużnika. Przy jej pomocy będziesz mógł generować dokumenty np. monity, przypomnienia, wezwania do zapłaty, harmonogram ratalny, wnioski egzekucyjne itp. i wysyłać je za pomocą maila czy też poczty tradycyjnej. Dostępne scenariusze procesu windykacyjnego nie tylko pomogą Ci odzyskać zadłużenie w momencie jego powstania ale również zapobiegną ich powstawaniu dzięki wysyłanym przypomnieniom przed zbliżającym się terminem płatności.

Nad prawidłowym funkcjonowaniem aplikacji czuwa sztab specjalistów z różnych dziedzin, którzy służą pomocą na każdym etapie korzystania z platformy.

Zarządzający portalem

Partnerzy